
tweede graad dans
dansatelier klassiek
Is dansen jouw passie? Dan kan je bij ons starten en danservaring opdoen. Tweemaal per week komen alle dansertjes naar de balletklas: een uurtje klassieke balletles voor het aanleren van een goede techniek, en een uurtje voor het leren van dansjes en verkennen van verschillende dansstijlen. Zo kan iedereen die met danskriebels zit zijn hartje bij ons ophalen. Alvast veel dansplezier!
Wat?
Je volgt 2 uur les per week, 4 jaar lang.
Waar?
Hasselt
Wie?
vanaf 8 jaar (derde leerjaar)
Wanneer?
1ste jaar
woensdag 17u-18u en vrijdag 16u-17u
2de jaar
dinsdag 17u-18u en woensdag 15u-16u
3de jaar
maandag 16u-17u en donderdag 16u-17u
4de jaar
maandag 18u-19u30
zaterdag 12u30-13u30
Wat?
Je volgt 2 uur les per week, 4 jaar lang.
Waar?
Hasselt
Wie?
vanaf 8 jaar
Wanneer?
1ste en 2de jaar
maandag 17u-18u en woensdag 15u-16u
dansatelier hedendaags
Mag het voor jou nog iets meer zijn? Bij hedendaagse dans leren we ons lichaam gebruiken als communicatie- en expressiemiddel. Er wordt ook vaak gewerkt met improvisatie en partnerwerk. Je hebt 2 lesmomenten per week, ééntje waarin we werken aan onze techniek, en ééntje waarin we nieuwe dansjes leren.
Wat?
Je volgt 2 uur les per week, 4 jaar lang.
Waar?
Hasselt
Wie?
vanaf 8 jaar
Wanneer?
dinsdag 16u-17u en woensdag 15u-16u
dansatelier klassiek tieners
Is dansen jouw passie? Dan kan je bij ons starten en danservaring opdoen. Deze klas is speciaal voor leerlingen die instromen op de leeftijd van 10 jaar. Viermaal per week komen alle dansers naar de klas, 2 jaar lang. We bieden verschillende stijlen aan. Zo kan iedereen die met danskriebels zit zijn hart bij ons ophalen.
Wat?
Je volgt 4 uur les per week, 2 jaar lang.
Waar?
Hasselt
Wie?
vanaf 10 jaar (vijfde leerjaar)
Wanneer?
dinsdag 17u-18u, woensdag 15u-16u,
woensdag 17u-18u en vrijdag 16u-17u