Lestijden volwassenen vanaf 18 jaar
3de graad
Beeldatelier voor volwassenen
vanaf 18 jaar
dinsdag 9u – 12u30
Charlotte Froyen
dinsdag 18u20 – 21u50 NIEUW
Jessica Botta
woensdag 18u20 – 21u50
Charlotte Froyen
donderdag 18u20 – 21u50
Jessica Botta
donderdag 18u20 – 21u50
Renata Poels
4de graad
Artistiek labo
woensdag 18u20 – 21u50 4TT NIEUW
Jorden Boulet
woensdag 18u20 – 21u50 4TT NIEUW
Sofie Van Belle
Beeldhouwen en ruimtelijke kunst
dinsdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Diane Gielen
dinsdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT
Diane Gielen
woensdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Diane Gielen
vrijdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT NIEUW
Ged Proost
zaterdag week 3 kunst & cultuur S
Diane Gielen
Glasschilderkunst
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Bernadette Neven
zaterdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Bernadette Neven
Grafiekkunst
dinsdag 18u20 – 21u50 4 / S
Olivier Martens
woensdag 13u30 – 17u 4 / S
Olivier Martens
woensdag 18u20 – 21u50 4 / S
Olivier Martens
donderdag 13u30 – 17u 4 / S
Olivier Martens
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S
Olivier Martens
Keramiek
dinsdag 9u – 12u30 4 / S
Gerda Steegmans
dinsdag 13u30 – 17u 4 / S
Marie Vranckx
dinsdag 18u20 – 21u50 4 / S
Marie Vranckx
woensdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT
Gerda Steegmans
woensdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Gerda Steegmans
donderdag 13u30 – 17u 4 / S NIEUW
Marie Vranckx
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S
Marie Vranckx
vrijdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT
Gerda Steegmans
vrijdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Gerda Steegmans
Levend model
dinsdag 18u20 – 21u50 4TT
Lieve Claesen
woensdag 9u – 12u30 4TT
Ingrid Saro
Conceptatelier 2D
woensdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT NIEUW
Olivier Martens
donderdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT NIEUW
Olivier Martens
Conceptatelier 3D
donderdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT NIEUW
Diane Gielen
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT NIEUW
Diane Gielen
Schilderkunst
dinsdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Ria Baens
dinsdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT
Ria Baens
dinsdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT NIEUW
Jorden Boulet
woensdag 9u – 12u30u 4 / S / 4TT NIEUW
Jorden Boulet
donderdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Jorden Boulet
donderdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT
Jorden Boulet
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Ria Baens
vrijdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Ria Baens
zaterdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Ria Baens
Tekenkunst
dinsdag 9u – 12u30 4 / S
Ingrid Saro
dinsdag 13u30 – 17u 4 / S
Ingrid Saro
woensdag 18u20 – 21u50 4 / S
Ingrid Saro
donderdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Lieve Claesen
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S
Ingrid Saro
zaterdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Lieve Claesen
Fotokunst
dinsdag 18u20 – 21u50 4.245 / S
Sanne Weckx
donderdag 18u20 – 21u50 4.1345 / S / 4TT
Sanne Weckx
vrijdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT
Sanne Weckx
vrijdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Sanne Weckx
Grafisch ontwerp en illustratie
dinsdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Heidi Leën
dinsdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Lieve Claesen
dinsdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Heidi Leën
woensdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Heidi Leën
donderdag 9u – 12u30 4 / S / 4TT
Heidi Leën
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Lieve Claesen
Juweelontwerp/edelmetaal
dinsdag 13u30 – 17u 4 / S / 4TT
Jessica Botta
dinsdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT
Sofie Van Belle
woensdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT NIEUW
Jessica Botta
donderdag 18u20 – 21u50 4 / S / 4TT NIEUW
Sofie Van Belle
Beeldende en audiovisuele cultuur
donderdag 18u20 – 20u BAC123
Nele Lambrechts
Hoeveel lestijden moet je verplicht volgen per week?
3de graad beeldatelier volwassenen
-
Kiezen uit een lesblok van 4 lestijden
4de graad volwassenen | 4 (5 jaar) of 4TT (traag traject van 10 jaar)
-
5 jaar – 8 lestijden per week | 2 lesblokken (4) | te volgen jaren 4.1 4.2 4.3 4.4 4.5
-
10 jaar – 4 lestijden per week | 1 lesblok (4TT) | te volgen jaren 4.1 4.2 4.3 4.4 4.5 4.6 4.7 4.8 4.9 4.10
Specialisatie volwassenen | S
-
2 jaar | 8 lestijden per week | +18 jaar | 2 lesblokken van 4 lestijden | te volgen jaren S1 S2
-
beperkte toelating mits nodige competenties
Beeldende en audiovisuele cultuur | BAC
-
3 jaar | 2 lestijden per week | +16 jaar
Denk eraan dat :
-
de lessen georganiseerd worden in blokken van 4 lestijden.
-
de leerling zelf 2 lesblokken (4) kiest of 1 lesblok (4TT)
-
je 2 verschillende leerkrachten mag kiezen maar wel binnen hetzelfde atelier
-
indien een blok volzet is je een andere blok moet kiezen
-
je bij Beeldhouwen en ruimtelijke kunst iedere derde week van de maand het verplicht vak kunst en cultuur gegeven op zaterdagvoormiddag moet volgen in de specialisatie
-
deze keuze geldt voor een volledig schooljaar.
-
1 lestijd = 50 minuten
-
wijzigingen in het uurrooster mogelijk zijn tot 1 oktober 2023