Inschrijven kan vanaf nu via modemuseum@hasselt.be of via www.belmodo.tv

Er worden twee voorrondes gelopen (max. 50 deelneemsters per voorronde) en daarvan gaan telkens de eerste 15 naar de finaleronde zodat er een finale zal plaatsvinden met 30 deelneemsters. Het wordt dus 3 maal een spannende race over een afstand van 300 meter van de oude gevangenis tot aan het Modemuseum.
Voorwaarde voor de deelneemsters is dat de hakken van hun pumps minimum 9 cm hoog en maximum 1,5 cm breed zijn (laarzen NIET toegelaten).
Voor de winnares ligt een 'shoeshopping' bon van La Bottega ter waarde van maar liefst 1500 euro klaar, de tweede en derde prijs zijn bonnen van 750€ (La Bottega) en 250€ (La Bottega) waarmee ook deze winnaars mogen gaan shoeshoppen.
Alle finalisten (30 dames in totaal) ontvangen sowieso een Babyliss Sexiliss epileertoestel twv 99,90€ !
Voor het startsein zal door een jury tussen 16:30u en 17:00 de Belmodo.tv-prijs toegekend worden aan de best geklede deelneemster. Zij krijgt een designerhandtas van Michael Verheyden ter waarde van 500 euro cadeau. Dus 'dress to impress'!
Er is net als vorig jaar ook weer een fameuze 'pechprijs' gemaakt door chocolaterie BOON uit Hasselt.
Voor alle deelneemsters is er in elk geval een goodiebag voorzien die de moeite is.
De eerste 100 dames die zich inschrijven mogen meedingen om één van deze fantastische prijzen te winnen!
Zondag 29 mei, 16u30 – Start Run rond 17u00
Modemuseum Hasselt - Thonissenlaan
011/ 23 96 21
Meer weten over autovrije zondag in Hasselt.
